פרסומת

דלג לתוכן העמוד
דיווח למוקד 106 זירת השקיפות

שירותים

סגירה

תושבים יקרים,

ריכזנו עבור שומרי השבת את המידע להיערכות לשבת במצב חירום:

 • גל שקט ברדיו אנו ממליצים לשומרי השבת לקבל התרעות במהלך השבת באמצעות תחנות רדיו שנמצאות בהדממה בשבת, במקרה של אזעקה תפרוץ התרעה בקול.
 • יישומון פיקוד העורף מפעיל התרעות אם נשקף איום למיקומכם (יש להפעיל שירותי מיקום).
  באייפון - יש לוודא שמכשיר הטלפון אינו במצב שקט. בנוסף, ניתן להגדיר קבלת התרעה באמצעות רטט של 10 שניות (באנדרואיד - יש להגדיר את דף ההגדרות ביישומון, ובאייפון יש להגדיר את הרטט בהגדרות המכשיר עצמו). כמו כן, במכשירי אנדרואיד ניתן לקבל את ההתרעה בליווי הבהוב של הפנס.
  להורדת היישומון לחצו כאן  
 • פורטל החירום הלאומי ניתן להתחבר לפני השבת לפורטל החירום הלאומי, ללחוץ על האייקון של הרמקול ליד לשונית "התרעות" בדף הבית, להגדיר בדף "התרעות" את אזור שהייתכם ולהשאיר את המחשב פעיל במהלך השבת. אם יתרחש ירי רקטות לאזור שהגדרתם, תתקבל התרעה באמצעות צליל ותצוגה על המסך. 
  לפורטל החירום הלאומי לחצו כאן  
 • מרחב מוגן -  הכינו את המרחב המוגן מבעוד מועד, כך שיהיה לכם נוח להגיע ולשהות שם בעת הצורך, עם אור דולק וללא חפצים שהם מוקצה. ודאו שיש שם רדיו.
 • אנא בדקו מראש היכן המרחב המוגן בבית הכנסת. במידה ואין מרחב מוגן בבית הכנסת שלכם, אנא התפללו רק במקום עם מרחב מוגן, או הישארו בבית קרוב למרחב מוגן.
 • הקפידו להיכנס בתוך 90 שניות מרגע הישמע האזעקה למרחב המוגן ולשהות בו עשר דקות, מרגע הישמע האזעקה. אם אין לכם מרחב מוגן דירתי או קומתי או מקלט משותף, היכנסו לחדר מדרגות פנימי ואם אין- לחדר פנימי.

שבת שקטה, יחד ננצח!

תדרי הגל השקט בשבת

האתר בהרצה