פרסומת

דלג לתוכן העמוד
דיווח למוקד 106 זירת השקיפות

שירותים

סגירה

משפחת ראש העין, 

בהשתתפות הנהלת העירייה, פיקוד העורף, אגף הביטחון וגורמי החירום המקצועיים, נציגת מנהלות השכונה:

*מערכת החינוך תמשיך בלמידה מקוונת גם מחר למעט קידום נוער ובית הספר הכולנני לילדים על הרצף האוטיסטי שהחלו היום בלמידה פיזית. מעונות היום יפעלו ככל שניתן, והכל בהתאם להנחיות פיקוד העורף*.
ראש העין משוייכת לאזור הנחיות ירקון ועתה אנו פועלים בהתאם להנחיות ההתגוננות במדרג צהוב אגף הביטחון מתגבר את סיורי היום והלילה ברחבי העיר. המחסומים בכניסות לעיר הם מחסומים נושמים הפועלים לסירוגין בהתאם להנחיות המשטרה ומתבצעות חסימות יזומות בהתאם להערכות מצב. יש 11 כיתות כוננות שכונתיות המתבססות על תושבי העיר שתפקידן לסייע לכוחות הביטחון. בנוסף לכוחות צה"ל המסיירים ברחבי העיר. אגף הביטחון מבצע בקרה על כלל הממ"דים במוסדות החינוך.
השוק העירוני לא ייפתח ביום שישי הקרוב 20.10. תודה לתושבי העיר האלופים שפתחו את ליבם והגיעו היום לתרום דם בסימפוניה. אנו עומדים בקשר מול מד"א לתיאום יום תרומות נוסף. אין כמו הלב של ראש העין החל ממחר חמישי 19.10 אנו מתחילים בהדרגה בפתיחת החוגים ( כדורגל , טניס שדה ) במגרשים חיצוניים בין השעות 12:00-16:00. המרחבים המוגנים של בתי הספר יהיו פתוחים ויאויישו על ידי אבות הבית. אולמות הספורט ממשיכים לפעול בין השעות 15:00-23:00 ( כדורעף וכדורסל ) טניס שולחן וקראטה ממשיכים בפעילות רגילה בסטודיו רבין ובגין וזאת בהתאם להנחיות פיקוד העורף. אנו ממליצים להוריד את יישומון פיקוד העורף ולהיות מעודכנים בזמן אמת. מוקד עירוני ומרכז מידע 106 כאן לרשותכם 24/7. לפוסט>> לאינסטגרם>>

האתר בהרצה